O nás

Výroba nábytku a doplnkov na zákazku je hlavným predmetom našej činnosti v chránenej dielni už niekoľko rokov. To že máme niekoľkoročné bohaté skúsenosti vo výrobe nábytku potvrdzuje aj rad stálych zákazníkov, ktorých sme presvedčili vynikajúcou kvalitou našich výrobkov za prijateľné ceny , ale i dochvíľnosti v časových horizontoch a dohodnutých podmienok.

Ak sa rozhodnete pre našu výrobu nábytku v našej chránenej dielni môžeme Vám garantovať, že na Vašom nábytku budú s chuťou pracovať kvalifikovaní, skúsení pracovníci s praxou v oblasti dreva. Nepatríme medzi ,,skladačov“ majstrov kuchárov, vlastne stolárov, ktorí z vopred pripravených dielcov v externých firmách iba kompletizujú nábytok z pripravených polotovarov. V prenajatom priestore na kolene, iba s ručným náradím to jednoducho nepôjde….

Vyrabáme nábytok

° kuchynské linky ° vstavané skrine ° kancelársky ° školský ° detský  ° nemocničný ° ambulantný ° hotelový ° atypický °

Prečo sa rozhodnúť pre našu výrobu nábytku v chránenej dielni?

Máte záruku, že na Vašom nábytku bude použitý taký materiál, ktorý sa naozaj na tento účel hodí.
– Pri kovaní ktoré bolo použité je pozerané nielen na cenu, ale aj na životnosť.
– Váš nábytok budú vyrábať kvalifikovaní, skúsení pracovníci s praxou v oblasti dreva.
Vyrábame kvalitný nábytok s dotiahnutými detailami a táto práca nás ešte stále baví.
– Máme vlastné priestory s vlastným moderným strojovým vybavením. Pri zložení zálohy Vám neostáva iba príjmový doklad ale vždy nás máte možnosť nájsť. ( maestro sa nestratí…)
– Objednaním zákazky výroby nábytku v našej chránenej dielni získate 100/ uznanie odvodu za neplnenie povinného podielu zamestnávania občanov s zmenenou pracovnou schopnosťou. ( podľa § 63 ods.1 písm.d zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti )